«6В11109 – ИВЕНТ-МЕНЕДЖМЕНТ»

«6В11109 – Ивент-менеджмент» білім беру бағдарламасы салыстырмалы түрде жас мамандық, дегенмен ол еңбек нарығында құрметті орынға ие болды. Кәсіби іс-шара менеджері конференция, семинар, форум, көрме, презентация және т.б. болсын, кез келген іс-шараны ұйымдастыра алады. Event-менеджері іс-шараны дайындау, өткізу кезінде және тіпті аяқталғаннан кейін де орын алатын барлық процестерді басқарады.
Студенттер жоғары білім ала отырып, кез келген басқа оқу саласында меңгеру мүмкін емес көптеген жоғары мамандандырылған пәндерді оқиды. Осылайша, студенттер үйренеді:
1.Кез келген түрдегі іс-шараларды ұйымдастыру технологиясын: ресми дипломатиялық кездесулерден бастап үйлену тойларына дейін.
2.Жобаны басқару, өйткені әрбір оқиға өз бюджеті, ерекшеліктері мен нюанстары бар жеке жоба.
3. Іс-шараның PR, GR, IT қолдауы. Іс-шара өтуі үшін оны жарнамалап қана қоймай, оның техникалық құрамдас бөлігін де қамтамасыз ету қажет. Презентация, жарықтандыру, музыка: арнайы білім алатын студенттер осы қажетті дағдылардың барлығын меңгереді.
4. Жоба командасын басқару. Event-менеджері бүкіл жобаның шығармашылық орталығы ғана емес, ол сауатты менеджер. Сондықтан осы саладағы мамандарды даярлау шеңберінде команданы басқару дағдылары мен құзыреттерін меңгеруге көбірек көңіл бөлінуде.
Сонымен қатар, студенттер бренд менеджменті, мерекелерді ұйымдастырудағы кеңсе ісі, іс-шара индустриясындағы маркетинг, бюджеттеу және болашақ менеджерлерде қажетті құзыреттер, дағдылар мен білімдер жиынтығын қалыптастыратын басқа да маңызды пәндерді оқиды.