-«6В01401-ДЕНЕ ШЫНЫҚТЫРУ ЖӘНЕ СПОРТ»

«6В01401-Дене шынықтыру және спорт» білім бағдарламасының түлегі жалпы білім беретін, мамандандырылған мектеп-интернаттарда және жоғары оқу орнына дейінгі мекемелерде (колледждерде және т.б.) жаттықтырушы, сондай-ақ қалалық, аудандық, республикалық спорт мектептерінде дене шынықтыру мұғалімі болып т.б. жұмыстарды істей алады.

«6В01401 – «Дене шынықтыру және спорт» білім беру бағдарламасы бойынша өтілетін пәндер: «Қозғалмалы ойындар оқыту әдістемесі», «Дене шынықтыру және спорт тарихы», «Шахматты оқыту әдістемесі», «Оқу орындарында спорт секцияларын ұйымдастыру негіздері», «Гимнастиканы оқыту әдістемесі», «Жүзу оқыту әдістемесімен», «Дене күшін дамыту әдістемесі», «Базалық спорт түрлерін оқыту әдістемесі», «Тоғызқұмалақ», «Күрес түрлерінің теориясы мен әдістемесі», «Ұлттық спорт түрлері», «Көшбасшылық және спорттық дайындық процесін басқару», «Дене тәрбиесінің теориясы мен әдістемесі», «Балалар мен жасөспірімдер және кәсіби спорт негіздері», «Спорттық іріктеудің негіздері»,«Жаңартылған білім мазмұны және критериалды бағалау технологиясы», «Спорттағы төрешілік ісі». Жеңіл атлетика оқыту әдістемесімен», «Бейімделген спорт негіздері»,  «Балалардың инклюзивті дене тәрбиесі», «Дене шынықтыру және спорт психологиясы», «Жас ерекшелік психологиясы», «Емдік дене шынықтыру», «Массаж», «Футбол оқыту әдістемесімен», «Мини футболды оқыту әдістемесімен», «Үстел теннисі оқыту әдістемесімен», «Теннис оқыту әдістемесімен», «Баскетбол оқыту әдістемесімен», «Стритбол», «Волейбол оқыту әдістемесімен», «Жағажай волейболы».

Оқу және педагогикалық, өндірістік практикалар

«6В01401-Дене шынықтыру және спорт», білім бағдарламасына түскен студенттер университетте оқу кезеңінде жалпы білім беретін мектептерде, мамандандырылған және спорт мектептерінде, жоғары оқу орнына дейінгі мекемелерде (колледждерде және т.б.) біріккен қорғаныс істер істер жөніндегі бөлім департаментінде, оқу және өндірістік практикадан өтеді.